90 (530) 410 8044 info@adanzye.com

İstanbul genelinde Arçelik buzdolabı teknik servis olarak hizmet veren firmamız Bakırköy Arçelik Buzdolabı Servisi hizmeti ile siz değerli müşterilerine hızlı ve profesyonel çözümler sunmaktadır.

Bakırköy Arçelik Buzdolabı ServisiBakırköy ve çevresinde arızalanan ve bakım gerektiren ya da montajı yapılacak Arçelik buzdolaplarınızı deneyimli ve uzman ekibimizin hızlı ve garantili olarak onarıyor ve yeniden güvenle kullanımınıza sunuyoruz. Gerekli yedek parça teminini bol ve orjinal yedek parça stoğumuz ile sağlıyor ve çözüm odaklı profesyonel hizmet veriyoruz. Ayrıca 1 yıl işçilik garantisi veriyoruz. Garanti süresi bitmiş Arçelik marka buzdolabı onarımını da uygun işçilik ücretlerimizle müşterilerimizi sıkıntıya sokmadan gideriyoruz.

Bakırköy Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi olarak tüm Arçelik marka buzdolaplarınızın ilk kurulumundan, çıkabilecek tüm arıza tiplerine hızlı müdahale ederek mağdur olmamanızı sağlıyoruz. Deneyimli ve sürekli eğitim gören teknik ekibimiz bu konuda ciddi bir güvencedir.

Bakırköy Arçelik Buzdolabı Servisi, gerektiğinde yedek parça konusunda da siz değerli müşterilerini bekletmeden zengin yedek parça stokları sayesinde arızalı parçaları değiştirmektedir. Tamamen orijinal yedek parça temini yapıyoruz.

Bakırköy Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi çağrı merkezimiz 7 / 24 müşterilerinin soru ve sorunlarına yanıt vermektedir. Arızanın nedeni öncelikle teknik personelimiz tarafından yerinde teşhis ve tespit ederek yerinde onarımı yapılmaktadır. Büyük arızalar söz konusu ise buzdolabınız tarafımızdan alınarak onarılmakta ve hızlı bir şekilde yeniden adresinize ulaştırılmaktadır. Onarımdan çıkan her buzdolabınızı siz müşterilerimiz yanında test edilerek teslim ediyoruz.

Bakırköy Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi’nin profesyonel hizmetlerinden yararlanarak sorununuzdan bir an önce kurtulmak için bizi aramanız yeterlidir. Çağrı merkezimiz olabilecek en kısa sürede Bakırköy Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi teknik ekibini adresinize yönlendirecektir.

Buzdolabı servis hizmetlerinde dikkat edilecek önemli noktalar vardır. Bunların başında hızlı olmak, çözüm odaklı ve belirlenen standartlara uygun hizmet vermek gelir. Buzdolabı arızaları hayatı olumsuz etkileyeceği ve işlerin aksamasına neden olacağı için hızlı müdahale gerektirir. Bakırköy Arçelik Buzdolabı Teknik Servisi olarak müşteri hizmeti odaklı anlayışımız ile bu konuda oldukça hassas ve özenli davranmaktayız.


Bakırköy Arçelik Servisi hizmeti almak için bizimle iletişime geçiniz.

Back To Top